Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Szkoły w gminie Dąbrówka, powiat wołomiński” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Szkoła Powszechna w Dąbrówce, powiat wołomiński ”

 

1953 r. Szkoła Podstawowa w Dabrówce

Kolekcja (zbiór/zespół): Szkoły w gminie Dąbrówka, powiat wołomiński, Słowa kluczowe: Dąbrówka, szkoła, uczniowie, nauczyciele, wołomiński


Klasa VII Szkoły Podstawowej w Dąbrówce. Nauczyciel Henryk Banaś. W pierwszej ławce z prawej siedzi Józef Łazicki, obok Józef Rosa. Wśród uczniów także: Józef Kryszkiewicz, Stefania Krawczyk, Janina Wasiak, Janina Dąbrowska, Krystyna Nieborek, Danuta Trąbicka, Celina Szymańska, Janina Niegowska, Józef Gawroński.


Nazwa dokumentu: 1953 r. Szkoła Podstawowa w Dabrówce
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Szkoły w gminie Dąbrówka, powiat wołomiński
Teczka (jednostki archiwalna): Szkoła Powszechna w Dąbrówce, powiat wołomiński
Numer ID: CATL 83 C / 3.2.5
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1953
Wytwórca: Gminne Centrum Kultury w Dąbrówce
Miejsce wytworzenia: Dąbrówka, powiat wołomiński
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Gminne Centrum Kultury w Dąbrówce
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: Dąbrówka, szkoła, uczniowie, nauczyciele, wołomiński
Dostępność: Niedostępne / w opracowaniuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Szkoła Powszechna w Dąbrówce, powiat wołomiński "
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.