Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Fotografia » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Kościół p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Dąbrówce” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Mieszkańcy związani z kościołem w Dąbrówce”

 

Powitanie ks. Franciszka Goździa

Kolekcja (zbiór/zespół): Kościół p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Dąbrówce, Słowa kluczowe: Dąbrówka, parafia, ksiądz, plebania, kościół


Powitanie ks. Franciszka Goździa przed drzwiami dąbróweckiej plebanii. Proboszcza wita mała parafianka Ewa Krzyżanowska. Obok ks. Franciszka stoi (z lewej) ustępujący proboszcz ks. Piotr Zajkowski. Pierwszy z lewej (ze stułą) stoi ks. dziekan Zygmunt Kowalski. Ks. Franciszek Góźdź po zakończeniu pracy w Dąbrówce w 1991 roku przeszedł na emeryturę. Zmarł w 2001 podczas sprawowania Najświętszego Sakramentu. Jest pochowany na Cmentarzu Bródnowskim. Fot. Archiwum Bożeny Jarosławskiej, Karpin


Nazwa dokumentu: Powitanie ks. Franciszka Goździa
Dział: Fotografia
Kolekcja (zbiór/zespół): Kościół p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Dąbrówce
Teczka (jednostki archiwalna): Mieszkańcy związani z kościołem w Dąbrówce
Numer ID: CATL 83 J / 2.1.8
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: brak informacji o dacie wytworzenia
Miejsce wytworzenia: Dąbrówka
Typ dokumentu: fotografia
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Gminne Centrum Kultury w Dąbrówce
Licencja: Wszystkie prawa zastrzeżone
Słowa kluczowe: Dąbrówka, parafia, ksiądz, plebania, kościół
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna w Internecie
Ten dokument dostępny jest w formie oryginalnego skanu dobrej jakości w Bibliotece Cyfrowej CATL. Kliknij tutaj aby przejść do tego dokumentu (link otworzy się w nowym oknie).
Zobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Mieszkańcy związani z kościołem w Dąbrówce"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.